Články, zajímavosti, informace
Články, zajímavosti, informace

Články, zajímavosti, informace

Zajímavé informace, praktické rady, doporučení a tipy.

Den matek je významným dnem, kdy děkujeme všem maminkám za to, co pro nás dělají. Pokud hledáte originální dárek pro svou maminku, nebo pro babičku vašich dětí...
S přibývajícím věkem klesá potřeba jíst a metabolismus se zpomaluje. Starší lidé pak mají tendenci jíst spíš levné, nekvalitní potraviny a často chybějí zásadní živiny.
Aplikace Senifit je inovativní projekt, který bude usnadňovat seniorům život. Je velmi důležité, aby ovládání aplikace odpovídalo potřebám a schopnostem seniorů. Pomozte nám prosím.
Zůstat v mentální kondici je důležitým prvkem boje proti stárnutí. Mentální cvičení jsou účinným způsobem, jak zůstat mladý, zachovat si optimismus a nezapomínat.
Seniory často trápí bolesti zad a kloubů, vysoký krevní tlak a špatný spánek. Jóga tak může být ideální cestou, jak zlepšit své fyzické zdraví a vyladit mysl do psychické pohody.
Základní pravidla nejsou vůbec složitá: dlouhá výdrž baterie, fyzická odolnost, velký display, praktické funkce, možnost telefon přizpůsobit způsobu ovládání seniorů
Moderní telefony umožňují ovládání, velikost písma nebo rozlišení displaye velmi dobře přizpůsobit možnostem a schopnostem seniorů. Poradíme jak na to!
Pro starší lidi, kteří jsou vůči novým technologiím hodně rezervovaní, je důležité, aby měli hodinky, které nabízejí pro seniory praktické funkce.
Alzheimerova choroba je nemoc, která ovlivňuje lidský mozek. Lidé mít problémy s pamětí, mluvením a uvažováním, stejně jako s chováním a děláním běžných věcí.
Stárnutí je nevyhnutelnou součástí života avšak pro starší lidi často přináší mnoho obav. Čeští senioři se setkávají s mnoha problémy, tady je sedm nejbolestivějších témat.
Seniorská obálka, nebo též karta I. C. E. napomáhá především v okamžiku, kdy člověka postihnou náhlé zdravotní potíže a musí volat záchrannou pomoc.
Návod na instalaci aplikace SeniFit. Instrukce krok po kroku, tak aby aplikaci bez problému na mobilní telefon dokázal instalovat opravdu každý.
-- text --