Ovládání aplikace Senifit

Ovládání aplikace Senifit

Interaktivní a detailní průvodce aplikací Senifit. Základní funkce, ovládání, tipy a triky i nastavení aplikace. Doporučujeme pro každého nového uživatele aplikace.

Kurz "Ovládání aplikace Senifit" je určen pro uživatele, kteří si přejí zvládnout tuto aplikaci pro podporu zdraví a kondice seniorů. Od základního nastavení telefonu, přes správu uživatelského profilu, až po sledování příjmu léků a plánování úkolů. Kurz dále zahrnuje mentální hry a fyzická cvičení s využitím video návodů nebo animovaných průvodců a poskytuje informace o dalších kurzech a školeních nabízených aplikací. Je ideální pro seniory, kteří chtějí zůstat aktivní a nezávislí.

Seznam lekcí

  1. Úvod
  2. Nastavení telefonu
  3. Uživatelský profil
  4. Léky
  5. Úkoly
  6. Mentální hry
  7. Cvičení podle videa
  8. Cvičení s animovanými průvodci
  9. Kurzy a školení
  10. Ostatní

Jak kurz probíhá

Celý kurs probíhá online formou, je možné jej spustit na počítači nebo mobilním telefonu. Obsahuje řadu praktických tipů a doporučení. Budete mít možnost a dostatek času všechno si sami vyzkoušet přímo v aplikaci.

Počet lekcí: 10
Délka: 57 min
Zaměření: Práce s aplikací
Cílová skupina: Senioři

Aplikace je fajn, ovládání velmi jednoduché, tak jsem kurz mohla rychle prolítnout. A naučila jsem se sama cvičit podle připravených sestav.

Kateřina, 79 let
-- text --