Dárkové balení, licence Senifit
Pro tyto příležitosti jsme připravili pěkné dárkové balení s výhodným rodinným jednoročním předplatným a překvapením uvnitř. Pomocí formuláře dole můžete rovnou objednat.

Vánoce jsou časem radosti, péče a rodinné pohody. Aplikace SENIFIT přináší jedinečnou příležitost obdarovat vaše blízké něčím, co jim usnadňuje a zpříjemňuje život.

Připomene užívání léků, procvičí mozek, zlepšuje fyzickou kondici a umožňuje být neustále v kontaktu s rodinou a přáteli. Přesně podle našeho motta Žít spokojeně až do stovky.

Aplikace SENIFIT je navržena tak, aby pomáhala seniorům zvládat denní rutinu a zlepšovat jejich celkovou kondici. Díky této aplikaci mohou být prarodiče v neustálém spojení se svými rodinami, přáteli a pečovateli, a to online kdykoliv a kdekoliv. Aplikace SENIFIT byla speciálně navržena pro seniory a je velmi snadno použitelná. Není třeba mít velké zkušenosti s moderními technologiemi, protože aplikace má jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní. Všechny funkce jsou snadno přístupné a pochopitelné, takže vaše babička ani děda nebudou mít problémy s jejich použitím.

Využijte naší vánoční nabídky a objednejte roční licenci v krásném dárkovém balení včetně překvapení uvnitř.